Życzenia Świąteczne pocztą lub on-line?


Życzenia Świąteczne pocztą lub on-line?

Boże Narodzenie - czas, kiedy powinniśmy przypomnieć sobie, jak kochamy i jak cenimy siebie nawzajem. Jednym ze sposobów, który wyraża szacunek dla innych, jest wysyłanie kartki świątecznej z życzeniami.

W przeszłości, życzenia świąteczne były przekazywane wyłącznie drogą pocztową. Pierwszy życzenia w historii postanowił wysłać Nicolo Monte Mellini z włoskiej Perugii do swoich krewnych. To było w 1709 roku, a Nicolo na kartce napisał kilka myśli i wierszy. Wysyłania kartek świątecznych stopniowo uczył się cały świat, a teraz są częścią naszej tradycji.

Jakie mamy możliwości?

Jednak czas przesuwa się do przodu i życzenia świąteczne otrzymały nową formę. Dzisiaj spotykamy się z życzeniami wysyłanymi poprzez e-mail lub SMS. Jest również popularna komunikacja poprzez portale społecznościowe. Można napisać wiadomość, dodać świąteczny obrazek i życzenia świąteczne są gotowe. Ale która z tych opcji jest najbardziej odpowiednia?

Komu wysłać życzenia świąteczne poprzez sms?
Jeśli ma być to forma nieoficjalna i chcesz wysłać życzenia do kilku przyjaciół, możesz użyć wiadomości SMS lub e-mail. SMS-em wysyłane są często życzenia o humorystycznym charakterze. Taki rodzaj życzeń pozostawcie tylko dla najbliższych przyjaciół.

E-mail jest dobrym rozwiązaniem?

Życzenia wysłane za pośrednictwem poczty e-mail jest nieco bardziej eleganckie niż SMS. Dodaje życzeniom większe znaczenie. Jeśli wysyłacie życzenia za pośrednictwem poczty
e-mail, wskazane jest, aby dodać obraz z motywem świątecznym. Zdjęcia i motywy trzeba wybierać mądrze.

Pokażcie jasno, że swoich klientów szanujecie
Rozwiązanie trzecie i najbardziej idealne jest wysłanie kartki z życzeniami pocztą w formie pocztówki lub kartki otwieranej. Pocztówki nie muszą być wkładane do koperty, kartka otwierana na Boże Narodzenie czy Nowy Rok tak. Ten typ kart okolicznościowych wysyłamy swojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym, ale także firmy powinny wysłać do swoich klientów lub partnerów. W ten sposób pokażesz im, jak bardzo cenisz sobie współpracę z nimi. To najlepsza oznaka szacunku, którą możesz pokazać.

Klasyczne i nowoczesne jednocześnie
Nie ma znaczenia, czy jesteś mniejszą lub większą firmą. Kartki świąteczne wysyłane Pocztą to idealny pomysł dla każdej z nich. W minionych latach, gdy pojawił się Internet częściowo zapomnieliśmy o klasycznej formie wysyłania życzeń świątecznych. Ale dzisiaj wszystko jest inaczej. Po raz kolejny wracamy do tradycyjnego, pięknego zwyczaju, preferując ten typ komunikacji. Ale nie należy zapominać, że poczta nie jest tak szybka jak Internet. Pozdrowienia powinniśmy wysłać wcześniej w drugim lub trzecim tygodniu grudnia.

Gdzie można znaleźć najpiękniejsze kartki świąteczne?

Jeśli szukasz pięknej, oryginalnej kartki świątecznej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Do ich produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. U nas przed złożeniem zamówienia projekt graficzny na kartkę świąteczną otrzymasz za darmo.Dodaj komentarz
Nazwa:
Tytuł:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.