Najczęstsze pytania


Potrzebujecie wzory kartek świątecznych?

Jeśli spodobała się Państwu nasza kolekcja kartek świątecznych, ale nie wiecie, którą wybrać, macie możliwość zamówienia 2 bezpłane próbki naszych kartek. Wystarczy wysłać maila, podając adres wysyłki i numery kartek jakie chcecie zobaczyć.

W jaki sposób wysłać zamówienie?

Na formularzu znajdują się wszystkie dane do zamówienia, należy je wypełnić zgodnie z Pańtwa wymaganiami i przesłać na maila,pocztą tradycyjną. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

W przypadku gdy zamawiacie Państwo kartki bez nadruku lub z nadrukiem standardowym, wówczas minimalna ilość zamówienia to 10 sztuk. Jeżeli chcą Państwo kartki z własnym tekstem, dodrukiem logo lub nazwy firmy minimalna ilość w tym przypadku wynosi 30 sztuk

W jaki sposób dostarczyć własny tekst, logo, nazwę firmy?

Jeżeli chcecie kartkę z własnym ndrukiem, prosimy te dane wysłać w mailu jako załącznik. Preferowane programy: doc, pdf, jpeg, cdr.

Wykonujecie kartki na indywidualne zamówienie?

Kartki na specjalne zamówienie wykonujemy powyżej 1000 sztuk. Czas realizacji jest dłuższy niż kartek standardowych, zatem zalecamy, aby takie zamówienia wysyłać stosunkowo wcześnej. Prosimy wysyłać zapytania na adres mailowy pamas@pamas.com.pl wówczas odeślemy Państwu odpowiedźna wasze zapytanie z wstępnym kosztorysem.

Czy koperta jest w cenie kartki?

Tak, koperta jest wliczona w cenę kartki.

Jakie koperty macie w ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo koperty dopasowane do wybranej kartki w kolorze białym.

Jakie są terminy dostaw?

Termin dostawy zależy od rodzaju zamówienia. Gdy zamówią Państwo kartki czyste lub z nadrukiem standardowym, wówczas termin realizacji wynosi 3 dni robocze plus czas dostawy. Przy kartkach z własnym tekstem, logo, swoim dodrukiem wykonujemy projekt graficzy do 3 dni roboczych. Odsyłamy projekt graficzny wraz z kosztorysem na maila. Projekt należy skontrolować, w razie błedu lub zmian należy wysłać do nas wiadomość. Gdy projekt jest w porządku projekt należy zaakceptować, poprzez wysłanie maila. Po akceptacji błedow nie uznajemy. Termin realizacji wynosi do 14 dni roboczych od ostatniej akceptacji.

Jaki jest sposób dostawy?

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem.

Jaki jest sposób płatności.

Towar wysyłamy za pobraniem

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.