Kolor pisma


Zamawiając kartki bożonarodzeniowe, istnieje możliwość zmiany koloru czcionki i rodzaju nadruku. Nasza firma oferuje kartki na boże narodzenie z trzema rodzajami nadruku.
1. Druk kolorowy
Dziś najbardziej rozpowszechniona metoda drukowania, ze względu na duże możliwości jakie oferuje.
Kartki świąteczne wykonanane na jasnym papierze są najbardziej odpowiednie przy tej metodzie, gdy chcemy mieć swoje logo drukowane w pełnym kolorze. Metoda jest zalecana również w przypadku drukowania logo precyzyjnie określonego w Pantone. Należy wziąść pod uwagę, że kolor papieru wpływa na końcowy kolor druku. Często tą metodę stosuje się na kartkach jednostronicowych, tj. 630, 614. Kartki świąteczne ręcznie robione, które mają jasne wnętrze i okładkę, np. 617, 604, również drukujemy w kolorach wg Państwa wytycznych. /Druk kolorowy ma oznaczenie S/.


2. Drukarka termiczna- tłoczenia
Kartki noworoczne z tłoczeniami są najczęściej zamawiane przez klientów, między innymi przez ich technologię druku. Metoda pozwala na druk złocony, którego nie uzyskamy metodą tradycyjną lub termografią. Tłoczenie nadaje się do wydrukowania nawet bardzo cienkich i małych nadruków. Kartki świąteczne z nadrukiem złoconym są bardzo eleganckie i prestiżowe. Do wydruków używamy folie do tłoczeń, najczęściej w złotym i srebrnym kolorze. Kartki bożonarodzeniowe z takim tłoczeniem umieszczone są np. na kartkach świątecznych tj. 632 lub 610. Oprócz tych, najbardziej popularnych kolorów złotych oferujemy również tłoczenia : srebrne, metaliczne, miedziane, bordowe, szare i brązowe / można je znaleźć pod nazwą F /.


3. Termografia
Bardzo ciekawa i najnowocześniejsza spośród wszystkich oferowanych metod drukowania. Na papier nakłada się stempel z waszym nadrukiem, który częściowo się moczy. Potem w to miejsce usypuje się proszek. Proszek następnie ogrzewa się do 500 stopni Celsjusza. Ten proszek zwiększa swoją objętość i tworzy strukturę przestrzenną tzw. Kartka świąteczna z efektem 3D. Różnorodność kolorów druku wypukłego można znaleźć w naszej palecie kolorów, oznaczoną literą T. Druk wypukły może być połyskujący tj. kartka 604, porcelanowy, a także może zawierać błyszczące cząstki jak kartki noworoczne o numerze 607 i 518.


Każda kartka świąteczna przed dodaniem do naszej kolekcji sprzedażowej przechodzi szereg testów produkcyjnych. Między innymi są to testy kolorów tekstu i technologii druku z silnym naciskiem na dobór właściwej jakości papieru oraz motywów graficznych. Cały nasz zespół wdrożeniowy wybiera najpiękniejszą opcję. W związku z tym, niezdecydowanym lub klientom co chcą esperymentować ze zmianą kolorów, polecamy utrzymać domyślny kolor tekstu, a Wasze kartki na boże narodzenie zachwycą Was i Waszych kontahentów. Polecamy kartki świąteczne ręcznie robione, które dodają kartce naturalnego piękna i wykonane są z pełną starannością przez nasz zespół wykonawczy.

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.