Wysyłanie kartek świątecznych


Wysyłanie kartek świątecznych: Czy zdążycie je wysłać na czas.

Okres świąteczny to czas, w którym wszyscy mają dużo pracy, zwłaszcza firmy wysyłkowe. Muszą zdążyć przed świętami wysłać wszystkie listy i paczki. Dlatego podpowiemy Wam kiedy wysyłać kartki, aby dotarły na czas.

 

Ważne terminy

Pamiętajcie, że czas wysyłki przez firmy wysyłkowe w okresie świąt znacznie się wydłuża.
Aby kartki dotarły na czas do klientów, rodziny, znajomych proponujemy je wysłać ok tygodnia przed świętami. Wiele osób z firm lub instytucji w okresie przedświątecznym bierze urlopy i dobrze by było, aby kartę otrzymali przed świętami, w związku z tym nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.


Na ostatnią chwilę

Kiedy jednak okaże się, że nie zdążyliście wysłać kartek we wcześniejszym terminie, wówczas można wysłać kartki za pośrednictwem firm kurierskich z zaznaczeniem dostawy na dzień następny do określeonej godziny. Jest za to dodatkowa opłata, jednak będziemy mieć pewność, że nasza przesyłka dojdzie na czas.


Wysyłka kartek świątecznych za granicę.

Jeżeli mają Państwo klientów, przyjaciół, rodzinę za granicą i chcecie wysłać im kartki, paczki na święta, musicie pamiętać, że czas dostawy za granicę jest o wiele dłuższy, niż w Polsce.
Przykładowo listy i paczki wysyłane do krajów UE to czas ok 5 dni roboczych, natomiat do USA i Kanady to w przybliżeniu ok 10 dni roboczych.


Wybierz piękne kartki świąteczne

Przekażcie swoim bliskim i znajomym piękne życzenia świąteczne. Wybierzcie wzór, kolor, czcionkę i tekst kartki świątecznej, a my wykonamy ją dla Was szybko i na czas. Nasza oferta jest bardzo szeroka i zamówić może każdy. Do wyboru macie kartki jednostronicowe, oraz ekskluzywne kartki otwierane. Do produkcji używamy wysokiej jakości papieru i nowoczesnej techniki druku – sypanego złotego proszku z różnymi ozdobami, np. kryształkami Swarovskiego.
Kartka jednostronicowa Kartka świątecznaDodaj komentarz
Nazwa:
Tytuł:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.