Utwórz prostą kartkę świąteczną
własnymi rękami.


Utwórz prostą kartkę świąteczną własnymi rękami.

Kiedy ludzi dopada świąteczna gorączka zakupów na Boże Narodzenie, pisanie kartek świątecznych do swoich najbliższych, to ostatnia rzecz, o której myślą. Na pierwszym miejscu jest kupowanie prezentów.
To bardzo smutne , że w tym pośpiechu całkowicie zapomina się o prawdziwej istocie Bożego Narodzenia. Nie musimy zaskakiwać naszych najbliższych, najładniejszymi i najdroższymi prezentami. Mały, ręcznie robiony prezent, w który wkładamy nasze serca, może sprawić dużo wiekszą radość niż prezent, który szybko kupujemy w sklepie.
To samo dotyczy kart świątecznych. Wielu ludzi nawet nie wie, co można stworzyć prostymi rzeczami, które każdy z nas ma w domu.

W poniższych zdaniach podamy Ci poradnik, jak stworzyć prostą pocztówkę świąteczną w zaciszu własnego domu.
Będziesz potrzebował zielonego filcu z wełny i kilku kawałków filcu z innych kolorów. Najpierw z zielonego filcu, trzeba wyciąć kształt drzewa, a z kolorowego filcu wytnij kule o różnych rozmiarach, które będą reprezentować bombki na drzewie. Przyklej drzewo, a także pojedyncze ozdoby na tekturze lub innym twardym papierze, używając pistoletu do klejenia na gorąco. Utwórz oryginalne karty, które stworzysz w krótkim czasie i to jest to !!!

Utwórz prostą kartkę świąteczną  własnymi rękami.

Kolejny pomysł to kartka z bałwankiem. Spróbuj znaleźć w domu białe guziki o trzech różnych rozmiarach, z których utworzysz bałwanka. Kartka na której będziemy naklejac guziki powinien być w ciemniejszym kolorze, tak by utworzyć kontrast, by bałwanek z guzików był widoczny. Oczy i nos domaluj nierozmazywalnym flamasterm. Jeśli znajdziesz w domu wiecej ciekawych małych guziczków, użyj ich jako płatków śniegu.

Istnieje wiele innych pomysłów na świąteczną pocztówkę. Nie bój się eksperymentować. Szczególnie dzieci często mają świetne pomysły, więc spędzaj z nimi przedświąteczny czas przy tworzeniu kartek świątecznych.

A kiedy przyjdzie już śnieżny, świateczny czas, na pewno każdego taka kartka ucieszy!

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.