Tradycyjne kartki świąteczne / nie SMS


Zamień życzenia świąteczne wysyłane SMS-em, na tradycyjne kartki świąteczne.

Czy już zapomnieliśmy o tym, jak to jest wysłać komuś miłą kartkę świąteczną? Teraz mówimy o prawdziwych papierowych kartkach świątecznych. Przypominamy dlaczego warto wymienić życzenia wysyłane sms-em na tradycyjną papierową kartę świąteczną.

Wysyłanie życzeń świątecznych za pomocą SMS.

Karty klasyczne świąteczne kilka lat temu zastąpiły życzenia wysyłane poprzez SMS. Wielu ludzi, przestało wysłać pocztówki do znajomych zastępując je SMS – em z życzeniami na Boże Narodzenie oraz Nowy Rok. Słodke, zabawne, wzruszające ... tak wyglądają życzenia SMS-owe. Dziś nadszedł czas w którym tekstem, który przychodzi SMS-em trudno jest zaskoczyć drugą osobę.


Powspominajmy jak było kiedyś ...

Pamiętacie czasy kiedy w szkole przed świętami Bożego Narodzenia robiliśmy kartki świąteczne? Dużo pracy, ale za to jaki piękny rezultat. Wasze dzieci również w tym roku będą napewno tworzyć własne projekty kartek światecznych. Może i my wróćmy do dawnych czasów szkolnych i stwórzmy własnoręcznie kartkę świateczną. Nie macie pomysłów? Skorzystajcie z naszej podpowiedzi, która znajduje się w tym linku.

Jeśli nie macie czasu na wykonanie kartek świątecznych, zamówcie je z naszej strony internetowej. Sprawicie przyjemność sobie oraz swoim znajomym i bliskim. Nasze kartki
świąteczne pozwolą odczuć magię zbliżających się świąt jeszcze piękniej.


Zapraszamy do świata naszych kartek świątecznych

Zaskoczcie swoich znajomych piękną kartką w kolorach błękitu, wyróżniającą się ręcznie naklejanymi kryształkami Swarovskiego.
Kartka świąteczna


Jeśli szukacie czegoś bardziej nowoczesnego, wybierzcie kartkę z efektem 3 D. Piękny efekt laserowego wycięcia drzew, na tle perłowej wkładki ozdobionej padającymi śnieżynkami.
Kartka świąteczna

Piękna kartka świąteczna w kolorze zielonym, ucieszy każdego. Ta kartka ujmuje swoim luxusem, czaruje oryginalną techniką wykonania.
kartka swiateczna

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą kartek świątecznych dodaj swój komentarz, która kartka najbardziej Ci się podoba. U nas jest możliwość zamówienia darmowych próbek kartek.
Dodaj komentarz
Nazwa:
Tytuł:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.