technikę nadruku


Którą technikę nadruku wybrać na kartki świąteczne?


Zbliża się czas Bożego Narodzenia, który jest nie tylko okresem świątecznym, ale też czasem przemyśleń i podejmowania ważnych decyzji. Dlatego też jako szefowie różnych firm, powinniście się zastanowić nad podziękowaniem i pozdrowieniem swoich klientów, z którymi dotychczas pracowaliście. Na pewno zastanawiacie się, którą kartkę wybrać, albo która technologia jest odpowiednia dla danego typu kartki?

Jeśli chcesz, aby Twoja firma dała swoim klientom poczucie zaufania, wdzięczności – roześlij do nich kartki z życzeniami i podziękowaniem. Nie każde jednak kartki są odpowiednie dla wszystkich. Nauczyć się rozróżniać różne techniki ich wytwarzania.


laserTechnologia laserowa i jej precyzja

Kartki świąteczne produkowane są w technologii laserowej jest obecnie bardzo popularną metodą ze względu na jej doskonałości. Laser pozwala aby kartki zostały dopracowane w szczegółach, więc możecie pisać lub rysować dowolną treść. Niemusicie ograniczać się tylko do istniejących projektów, ale istnieje możliwość własnego tekstu lub logo. Wybór koloru nadruku należy do Ciebie i Twojego gustu.


WytłaczanieTłoczenie tworzy wielki efekt.

Kto lubi grać ze światłem, temu się będzie podobać nadruk wypukły. Przy użyciu matryc za pomocą wysokiego ciśnienia tworzy się strukturę papieru. Na papier przenosi się motyw, uzyskując w ten sposób plastyczność. Załamanie światła tworzy ciekawy efekt, który z pewnością doceni nie jeden klient.

Tłoczenie na gorącoZłote tłoczenia na gorąco

Coś dla wymagających. Gorące tłoczenie jest specjalną technologia tworzoną za pomocą płyt dociskowych o temperaturze około 130 stopni i pod ciśnieniem, matrycą nanosi się folie na papier. To pozwala na drukowanie prawdziwym złotem Waszej kartki. Ta opcja jest jedyną technologią na gorąco.

Ekskluzywne tłoczenieEkskluzywne tłoczenie

Ta technologia jest kombinacją wyżej wymienionych tłoczeń i tłoczeń na gorąco. Na papier nanosi się zarówno tłoczoną folię oraz papier i prasuje do postaci ostatecznej. Załamanie, światła, które występuje w tej technologii dostarcza kartkom świątecznym naprawdę ekskluzywnego i luksusowego charakteru.Jeśli nie wiecie, którą metodę nadruku wybrać, zapraszamy na naszą stronę www.kartkaswiateczna.pl, gdzie możecie zamówię bezpłatne próbki i zobaczyć w realu jak wyglądają poszczególne metody nadruku.

Więcej informacji na temat technologii drukowania życzeń świątecznych można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Dodaj komentarz
Nazwa:
Tytuł:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.