Produkcja kartek świątecznych


Produkcja kartek świątecznych

Karki świąteczne to tradycyjny, bardzo elegancki sposób na złożenie życzeń świątecznych swoim bliskim, rodzinie. Firmy zaś za ich pośrednictwem mogą złożyć życzenia i podziękować swoim Klientom i Kontrahentom za współpracę.

Jeśli potrzebują Państwo niewiele takich kart, macie trochę wolnego czasu na ich wykonanie, warto wykonać je samemu. Wystarczy kupić papier ozdobny, kilka dodatków, taki jak np. wstążeczki, kokardki, koraliki, cekiny, by ozdobić swoją indywidualną kartę i wykonać ją samemu. Jeśli nie chcecie wykonywać takich kartek samemu, nie macie czasu lub potrzebujecie takich kartek dużo, warto zlecić przygotowanie takich kartek firmie, która zajmuje się tym profesjonalnie.

Firma Pamas Polska jest właśnie takim producentem kartek. Zajmujemy się tworzeniem kartek bożonarodzeniowych, biznesowych od 1994 roku. Stały rozwój, oraz pasja do tego co robimy uczyniły nas jednym z największych producentów kartek świątecznych, bożonarodzeniowych w kraju oraz za granicą, posiadamy oddziały między innymi w Niemczech, Słowacji, Czechach.


Jak powstają kartki świąteczne firmy Pamas?

1.Gromadzenie pomysłów na nową kolekcję.

Co roku tworzymy nowe kolekcje kartek świątecznych dla naszych Klientów.

Pierwszy etap tworzenia kartek świątecznych, to gromadzenie pomysłów. Ten etap trawa cały rok, każdy nasz projekt jest tworzony od zera, więc pomysły muszą być innowacyjne, ciekawe, zaskakujące, nietypowe, takie które będą wstanie zaspokoić naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

2.Projektowanie kartek świątecznych:

Drugi etap jakim jest projektowanie kartek. Rozpoczynamy już wczesną wiosną, nasi najlepsi projektanci, śledzą na bieżąco najnowsze trendy w designie, tworząc nowe projekty. Wykonywane jest kilkadziesiąt prototypów, z czego wybierane są najlepsze.

3. Drukowanie kartek świątecznych:


Trzecim końcowym etapem jest drukowanie zaprojektowanej kartki. Pomysłowy design to nie wszystko, cały zamysł, projekt muszą być przeniesione na papier, korzystamy tylko z tych o najwyższej jakości, między innymi są to papiery perłowe, matowe, karbowane, aksamitne, ekologiczne.

By koncepcja przerodziła się w gotowy produkt, potrzebne jest również nowoczesne zaplecze technologiczne, firma Pamas Polska wykorzystuje do tego najnowocześniejsze urządzenia poligraficzne oraz technologie takie jak: druk cyfrowy, termografia, hot-stamping (złocenia, srebrzenia) wytłaczanie dla uzyskania spektakularnego efektu.

kartka swiateczna
Korzystamy również z najnowszego sprzętu do cięcia laserowego


Realizujemy też pomysły naszych Klientów.
Istotne są dla nasz wszelkie Państwa propozycje, sugestie jak np. zmiana rodzaju, czy koloru czcionki, zmiana koloru kartki, czy dodatków. Na kartkach widnieją proponowane przez nas teksty życzeń, masz swój tekst prześlij do nas umieścimy go na wybranej przez Ciebie kartce.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług, bo tworzenie kartek to nasza największa pasja www.kartkaswiateczna.pl

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.