Porady i wskazówki


Kartka świąteczna

Życzenia świąteczne i kartki świąteczne: ulepszycie je prostym trikiem.


Wysyłacie rodzinie, znajomym kartki świąteczne, a chcielibyście je upiększyć w oryginalny sposób? Wystarczy niewiele by
 ucieszyć oko. Mamy kilka porad.

 

Błyszcząca kartka świąteczna.

Jeśli kartki świąteczne wydają Wam się szare, ożywicie ją brokatem. Złoty, srebrny, niebieski, zielony, czerwony, to doskonały kolor. W miejsca w których chcecie nakleić ozdoby, nałóżcie przezroczysty klej a następnie posypcie brokatem. Nadmiar brokatu usuńcie. W ten sposób można stworzyć ładną dekorację. Wystarczy trochę kreatywności.

Wygląd kartki ulepszy również mała kokardka. Można ja zakupić w sklepie, albo wykonać samemu ze wstążki, którą macie w domu. Kokardkę naklejcie w dowolnym rogu kartki. Druga opcja to przewiązać wstęgę na obwodzie kartki i zawiązać na końcu kokardę.

Piękne kartki świąteczne znajdziecie również w naszej ofercie :


Płatki śniegu

Kolejnym sposobem na udoskonalenie kartki jest naklejenie płatka śnieżynki. Wytnijcie z papieru kilkaKartka świąteczna mniejszych płatków. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zainspiruj się filmem instruktażowym. A następnie przyklej je na środku kartki. Wystarczy, jak nałożycie klej tylko na środku śnieżynki, tak by brzegi nie były przymocowane, tworząc w ten sposób bardziej efektowny wygląd.


Oryginalne kartki świąteczne od producentów.

Bardzo piękny, oryginalny wygląd kartek osiąga się przez laser. Tego typu kartki wymagają użycia odpowiedniego sprzętu z tego względu nie jesteście w stanie wykonać ich sami. Tego typu kartki można zakupić w firmie, która się specjalizuje w tego typu produktach.

Laser może wyczarować taką oto piękną kartkę świąteczną :

Na niektórych kartkach można zauważyć dekoracyjne struktury. Są one wykonywane za pomocą tłoczenia. Technika ta nazywana jest wytłaczaniem. Dzięki niej uzyskuje się bardzo oryginalny i piękny efekt.

Kartka świąteczna

Magia Świąt Bożego Narodzenia z kartakswiateczna.pl

Jeśli nie macie czasu ani ochoty wykonywać kartek samemu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kartkaswiateczna.pl. Produkujemy setki kart okolicznościowych w zależności od potrzeb. Błyszczące ozdoby, cyrkonie, kokardki ... w naszej ofercie znajdziecie wszystko to, co zachwyci Was jak i osoby do których chcecie wysłać kartkę. 
Dodaj komentarz
Nazwa:
Tytuł:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.