Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /spare/www/admini_cms/www.pamas.sk/include/lib.php on line 1475 Oryginalne ozdoby na kartki świąteczne. Zainspirujcie się | Pamas PL

Oryginalne ozdoby na kartki świąteczne.
Zainspirujcie sięNajlepszym rozwiązanie dla firm
Jeśli jesteś firmą i potrzebujesz swoim współpracownikom i klientom wysłać kartki świąteczne, idealnym i najprostszym rozwiązaniem jest zamówić je rezygnując z samodzielnego tworzenia. Aby znaleźć dobrą firmę, produkującą karty świąteczne należy wcześniej sprawdzić ofertę. Ważnym aspektem przy wyborze firmy są:

● kilka lat doświadczenia w tym segmencie,
● referencje od klientów,
● technologie, które są wykorzystywane w procesie produkcji,
● szeroki wybór.


Firma Pamas jest wiodącym producentem kartek świątecznych. Do produkcji kartek są wykorzystywane najlepsze technologie, takie jak termografia (druk przestrzenny), wytłaczania na gorąco, druku cyfrowy i inne. Dzięki tym technologiom powstają wspaniałe dzieła świąteczne.

Jeśli masz firmę, swoich Klientów obdaruj czymś wyjątkowym. Zamów dla nich
kartkę świąteczną z ręcznie naklejanymi dżetami.
Taka kartka świąteczna wykonana na kremowym perłowym papierze sprawia luxusowe wrażenie. Przy jego produkcji zastosowano biały i miedziany nadruk - te dwa kolory razem wspaniale współgrają. Z technologii zastosowano również białą plastikową termografię. W tym procesie produkcji na papier nakłada się stempel z nadrukiem który częściowo go moczy. Potem w to miejsce usypuje się proszek, ten następnie ogrzewa się do 500 stopni Celsjusza zwiększając swoją objętość tworzy strukturę przestrzenną.


Jeśli lubisz naturalne dodatki, zachwyci Cię kartka świąteczna z naklejaną ręcznie drewnianą świąteczna śnieżynką. Ale masz również możliwość wyboru wśród innych naszych najlepszych kartek świątecznych.

kartkaswiateczna


Kartki świąteczne dla swoich bliskich
Jeśli chcesz, sprawić przyjemność swoim bliskim, na pewno będą zadowoleni, jeśli stworzysz je sam. Mamy dla Ciebeie radę, jak zrobić własną kartkę świąteczną. Postępuje się w sposób następujący:

Tworzenie kartki świątecznej w formie choinki 3D. Wytnij kartę i złóż ją na pół. Wklej do wewnątrz kolorowy papier. Po lewej stronie w części zagiętej, ołówkiem narysuj trzy kwadraty.
W górnej części najmniejszy kwadrat, dolnej największy. Teraz nożyczkami górną i dolną część każdego kwadratu natnij. Po otwarciu utworzy się choinka w formie prezencików, można ją ozdobić papierem ozdobnym, różnymi dodatkami typu: koraliki, kokardki, brokat itp. Zdecydowanie sprawi to radość twoim najbliższym.
Źródło: www.pinterest.com


Dodaj komentarz
Nazwa:
Tytuł:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.